מגדילים את הפנסיה באמצעות השקעת נדל"ן

פנסיה באמצעות השקעת נדל"ן

פעם אנשים אמידים שביקשו להשקיע, היו פונים לאגרות חוב, למניות וכדומה. היו ניגשים לבנקאי, שואלים לגבי אפיקי השקעה בטוחים, עוברים על כמה אופציות וסוגרים פינה, מתוך ידיעה שהכסף שמור ובו זמנית גדל לאיטו. אם נקפוץ להווה, נמצא שאנשים רבים למדו שניתן להשקיע במגוון אפיקים נוספים, כאשר תחום הנדל"ן מהווה עוגן יציב ומבטיח, במיוחד אם מוצאים עסקה שניתן לקבל לגביה כמה שיותר פרטים מקיפים. עם זאת, השקעות בנדל"ן לרוב נעשות ע"י אנשים צעירים, ופחות ע"י אנשים מבוגרים שמקובעים בהרגלים ישנים. מבקשים לחבור לקידמה? ובכן, אם יש סכום נזיל שמבקשים להגדיל, יש כמה דברים שעליכם לדעת בנושא, במיוחד אם מבקשים להוריש לילדים קרקע יציבה – דירה.

מדוע רבים משקיעים בנדל"ן?

לא סומכים על הילדים שיידעו מה לעשות עם הכסף, מבקשים להקל על הילדים את תחילת דרכם, מבקשים נתיב בטוח שמאפשר להגדיל את הפנסיה שלכם, מבקשים לוודא שהחסכונות לא יתנדפו, מבקשים ליהנות מהאפשרות להשיג תשואה גבוהה בתוך פרק זמן יחסית קצר, או פשוט מבקשים למקסם את הפוטנציאל שגלום בדירה שלכם, כך שתוכלו לממן ביתר נוחות את המעבר לדיור מוגן? ובכן השקעה נדל"נית בהחלט עשויה להוות מענה אידאלי!

השקעות נדל"ן – עולם של אפשרויות

כשאנחנו אומרים מענה אידאלי, אנחנו מתכונים לתשואה טובה, להשקעה יציבה ולמגוון הזדמנויות להגדיל את הרווח – הרבה ומעבר ממה שניתן להפיק כאשר פונים לאפיקים סולידיים. השקעה בנדל"ן עשויה להתבטא ברכישת נכס במחיר כדאי, כך שבבוא היום יתאפשר למכור לצד רווח נאה ובינתיים ליהנות מתשלומי שכ"ד גבוהים. השקעה בנדל"ן עשויה להתבטא בשינוי הנכס הפרטי, כך שיכיל יותר יחידות דיור. השקעה בנדל"ן עשויה להתבטא ברכישת קרקע שאמורה לשנות ייעוד בשנים הקרובות (אם פועלים נכון מדובר בתשואה אדירה). השקעה בנדל"ן עשויה להתבטא בשיפוץ וחידוש הקיים (כך שיתאפשר להשכיר במחיר יותר גבוה) וכן הלאה.

עיתוי מושלם להשקיע בנדל"ן

מקבלים החלטה להצטרף למגמה הצעירה להשקיע בנדל"ן? מוזמנים לגלות כיצד עושים זאת נכון! ראשית מומלץ להיעזר ב"מחשבון מס רכישה", וזאת כדי להבין מה עומד להיות ערך המס. כמו כן, טוב לדעת שכיום מדובר בתקופה הנכונה לבצע השקעה נדל"נית, וזאת כיוון שהמדינה מבקשת להחזיר את המשקיעים הפרטיים למסלול, והיא עושה זאת באמצעות הורדת מס רכישה. כמו כן, כיום יש ביקוש גדול עבור דירות, ומנגד קצב הבנייה נפגע קשות בעקבות המגפה, כך ששוב מדובר בעיתוי טוב לפעול בתחום.

יש לכם תפקיד אחד עבור השקעה נבונה

ציינו שחשוב לפעול באופן חכם בתחום, ועל כן נציין שאומנם אינכם צרכים להבין יותר מדי בשווי קרקע, אך כן צרכים למצוא חברת נדל"ן מקצועית ויותר מכל חברה אמינה. בדיקה מהירה מעלה שלא חסרות חברות פעילות בתחום, אך מראש ראוי לציין שלא כל חברה חושבת על טובת המשקיע. מכאן בעוד שאין זה מתפקידכם לבחון תכניות מתאר עתידיות, שלבי פיתוח בתחום התחבורה וכדומה, אתם כן צרכים לדעת לאתר חברת נדל"ן מבטיחה. חברה שמקפידה על אמינות, שעומדת מאחורי שורה ארוכה של הצלחות, ושלא דוחפת להיכנס לעסקת נדל"ן לפני שבודקת התאמה נקודתית.

כסף אינו גדל על עצים אך כן על מבנים

הנקודה היא שעל מנת למצוא עסקת נדל"ן מניבה, יש למצוא חברת נדל"ן אמינה ומקצועית. כאשר התנאי הזה מתקיים, ניתן לוודא שאכן נמצאים בנקודת פתיחה מבטיחה. מכאן שיכול להיות שתשקיעו בפרויקט דירות למכירה בכרמיאל שעדיין נמצא בשלב התכנונים על הנייר, ויכול להיות שתשקיעו ברכישת קרקע חקלאית שעומדת לשנות ייעוד (בתקווה עבור מגורים). הרעיון הוא להבין שכסף אינו גדל על העצים, אך הוא כן גדל על מבנים. כל החוכמה היא לחבר נכונה בין סכום זמין עבור השקעה, לבין מקצועיות והזדמנות עכשווית. מכאן שבין אם המטרה שלכם להגדיל את היקף הפנסיה ובין אם המטרה שלכם להשאיר לכל אחד מהילדים דירה למגורים, יש להבין שהדרך מתחילה בהשקעת נדל"ן חכמה – בהצלחה!

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *