אודות א. הדרים

בתי אבות א.הדרים הינו דיור מוגן לבני הגיל השלישי המספק מקום ומרחב לבני הגיל השלישי, בעת הם מתקשים לשמור על אורח חיים עצמאי וזקוקים לעזרה, סיוע או השגחה מסביב לשעון. בארץ ישנם לא מעט סוגים של בתי אבות המתאימים לסוגים שונים של דיירים. סוגים אלה נבדלים זה מזה בעיקר במצבם הגופני של הדיירים שמתאימים לגור בכל אחד מבתי האבות. ישנם בתי אבות המתאימים לאנשים עצמאיים ההולכים לבד, נוהגים ברכב, הולכים לקניות ובעצם מנהלים אורח חיים עצמאי לחלוטין, אך דרושה להם השגחה ופיקוח לבל יקרה להם משהו.

בתי אבות א.הדריםבאופן דומה ישנם גם בתי אבות המתאימים לקשישים סיעודיים שאינם יכולים להתנהל בכוחות עצמם, הם נעזרים בדרך כלל במטפל צמוד, יושבים רוב הזמן בכיסא גלגלים וזקוקים לסיוע מתמיד מסביב לשעון. בתי אבות הפונים לקהל יעד יתנו מענה וגם יהיו ערוכים מבחינה טכנית, כמו למשל מסדרונות רחבים דיים, מעליות רחבות וגדולות וחדרים שיהיה בהם מקום לינה נוח ומרווח גם למטפל הצמוד.

בתי אבות

בתי אבות א.הדרים מספק מענה ופתרון מצוין עבור מי שרוצה שקרוב המשפחה האהוב עליו או האדם היקר לו יהיה תחת השגחה ולא יישאר לבד אפילו לרגע אחד. בתי האבות מספקים רשת רחבה של חיי חברה ופעילויות לשעות הפנאי על מנת שהדיירים יוכלו להשתתף בהן, להעביר את הזמן בנעימים וליהנות ממופעים, הצגות וחוגים גם מבלי לצאת מבין כותלי בית האבות. כך יכולים להיות בני המשפחה שקטים ורגועים שקרוב המשפחה שלהם בטוח, תחת השגחה מתמדת וגם ייהנה בזמן שהוא מבלה שם.

בכל רחבי הארץ ניתן למצוא כיום את כל סוגי בתי האבות וכך כל מי שנזקק לשירותי הסיוע שמציעים בתי האבות יוכל בקלות למצוא את בית האבות שיתאים למצבו הבריאותי והגופני ולמה שדרוש לו. בבתי האבות מועסקים עובדים סוציאליים, פסיכולוגים, רופאים ואחיות וכך גם הטיפול הרפואי ניתן לאורך כל שעות היום והלילה לנוחיות הדיירים.

לפרטים צרו קשר

דילוג לתוכן